revmaticka-onemocneni.cz

kontakt KONTAKTY       mail NAPSAT ON-LINE

fb

Úvodní strana

 

Revmatické nemoci

 

Osteoartróza

 

Revmatoidní artritida

 

Dna

 

SCHINDELEHO MINERÁLY

 

PRODUKTY

 

OBJEDNÁVKA

 

Kontakty

 

 
- ohlasy

Milan Minárik, Havířov-Šumbark, 73 let

V prosinci 2013 jsem se pro nesnesitelnou bolest kyčlí rozhodl objednat vaše minerály. Po 3 měsících jsem mohl chodit bez bolesti. Pro mě to je zázrak a těžko hledám slova k vyjádření toho, co cítím. Objednávám si minerály již potřetí, tentokrát i pro manželku, 4 balení najednou.

více ohlasů našich zákazníků »

image
 
 
- ohlasy našich zákazníků

Josef Vik, Lázně Bělohrad

Dobrý den, rád bych se podělil o mou skoro roční zkušenost s užíváním Schindeleho minerálů. Je mi 65 let a míval jsem silné bolesti kyčelních kloubů, měl jsem problémy s nespavostí a s celkovou únavou. Po několika týdnech užívání bolesti kyčlí začaly postupně odcházet, lépe jsem spal, snížil se mi krevní tlak a celkově jsem se cítil lépe a svěží. Ve svém životě jsem nepoznal produkt, který by mi tolik pomohl. Minerály jsem doporučil a stále doporučuji všem, kteří mají podobné problémy. S radostí je budu užívat i nadále. Právě jsem udělal další objednávku.

Emilie Pivoňková, Pacov, 69 let

Vážení, dlouho jsem se rozmýšlela, jestli mám vyzkoušet vaše minerály. Až, když jsem nevěděla jak dál. Celý život jsem pracovala v zemědělství, 10 let žiji sama. V celém těle mám artrózu. Dva prášky denně na bolest už mi nestačily. Levou ruku mi každou chvíli opichovali, tu jsem vůbec nezvedla. S vašimi minerály jsem se vrátila zpět do života. Prášky neberu, nebo jen velmi zřídka, ruka je daleko lepší. A když přijely děti po dvou měsících, hned se ptaly, co se to se mnou od té doby stalo. Dnes už mají minerály doma také. Někdo tomu nevěří, ale to je jeho věc. U mě jsou výsledky jasné.

Roman Křeháček, Kojetín

Je mi 44 let a Schindeleho minerály užívám od konce roku 2011. Trápila mne únava, měl jsem vysoký krevní tlak a bolest zad. Asi po 3 měsících užívání minerálů jsem se cítil výrazně lépe. Upravil se mi krevní tlak, bolest zad ustoupila a zlepšil se mi krevní obraz. Celkově se cítím vitálněji. Jelikož jsem s účinkem minerálů spokojen, objednávám větší množství.

Libuše Fridrichová, Olomouc

Je mi 78 let a k uvedeným minerálům jsem se stavěla jako „nevěřící Tomáš“ a dumala, že to, co přijmou rostliny, nemůže přijmout člověk. Ale zvědavost a různé potíže mne přiměly je vyzkoušet. Dříve bolavý a špatně chodící kyčelní kloub nebolí a je pevnější. Velké tmavé výrony na kůži pravého kolene se ztratily, zmizely otoky kotníků. Pro mne je ale největším přínosem ten stav psychický. Od té doby, co jsem začala brát minerály, se ztrácí moje celková apatie k životu. Lépe spím, začínám mít zájem o veškeré dění, což mne v mém věku velmi překvapilo. Cítila jsem se překážející, neužitečná, stará, tak tak se o sebe schopná postarat. Vaše minerály odnesly apatické myšlenky pryč.

Dana Onderková, Rudoltice

Minerály jsem si zakoupila na doporučení svého lékaře imunologa, který je také užíval. Ze začátku jsem první týden měla trochu problémy se stolicí, více jsem se čistila a to několikrát denně. Asi po 14 dnech, se vše upravilo a zatím jsem nepociťovala žádné jiné účinky minerálů. Musím také podotknout, že jsem je začala brát z důvodu špatné imunity, velké bolesti kolene, ramen a kyčlí. Takové 3 měsíce jsem na tom byla stejně, ale potom se můj zdravotní stav začal zlepšovat. Nyní mám již vybranou celou krabici a musím napsat, že jsem opravdu bez problémů. Koleno přestalo bolet, kyčle také a rameno zabolí jen při větší námaze. Nebýt mého lékaře, tak jsem o minerálech ani nevěděla a bolesti by pokračovaly i nadále. Objednala jsem je i kamarádce, které pomohly již za týden na křeče v lýtkách. Dva roky brala na doporučení lékaře hořčík, který jí vůbec nezabíral. No a po týdnu měla po problémech a ještě mi řekla, že jí tak nebolí ani záda. Již si je zakoupili i další přátelé. Jsem již starší osoba, 66 let, a kdyby to nefungovalo, tak bych vám nenapsala a hlavně bych je nedoporučila svým přátelům. To bych jim neudělala.

Jana Kolářová, Sokolov, 69 let

Dobrý den, i já zasílám svůj příběh a veliký dík. Před rokem v dubnu 2012 jsem v novinách objevila reklamu na vaše minerály. A po roce užívání minerálů můžu říct, že konečně první reklama, která nelhala a opravdu zabrala. V posledních letech jsem velice trpěla na bolavé klouby. Chodila jsem na injekce kolena, brala různé léky a stále nic nezabíralo. Dnes po roce mé bolesti téměř vymizely a dokonce můj ortoped poznal zlepšení z rentgenových snímků. Ve svém důchodovém věku se cítím lépe, a proto si objednávám další balení.

Jaroslav Hlaváček, Ústí nad Orlicí

V mém věku (54 let) se objevují různé neduhy jako cukrovka, bolesti kloubů, někdy potíže se zažíváním a podobně. Příběhy lidí, kteří uveřejnili svou zkušenost s užíváním minerálů, mě vyprovokovaly tento produkt vyzkoušet na vlastní kůži. Po zhruba čtyřměsíčním užívání musím konstatovat očividné zlepšení stavu pokožky, pokles hladiny cukru, jaterní a ledvinové testy nemohly už dopadnout líp a úprava a pravidelnost stolice. Tomu přisuzuji i asi 4 kg úbytku na váze bez jakéhokoliv dalšího přičinění. V poslední době se k užívání přidala i manželka a tak jsem objednal další plechovku. Zkušenost mám tedy veskrze pozitivní, proto budeme pokračovat společně dál a o další vjemy se zase podělíme s ostatními.

Ing.Zuzana Pilcová, Jihlava

Dobrý den, dnes jsem si objednala další balení minerálů. Chci se s vámi podělit o mé zkušenosti s tímto produktem. Na počátku užívání jsem skutečně měla až prudké reakce, které ale za 11 dní přešly. Jednalo se o bolesti v kyčli. Zjistili mi artrózu, ale s minerály se bolesti citelně utlumily. Nyní po roce mohu konstatovat, že se cítím plná energie, zlepšila se celková vitalita, fyzická a dokonce i psychická kondice. Zmínila jsem se o minerálech praktické doktorce a i ona mi je doporučila, ví o nich a připouští jejich léčivý účinek. Připadá mi to jako sen, minerály mi opravdu pomohly snad ve všem. Třeba i v tom, že v noci lépe spím a podařilo se mi zhubnout. Proto nemám žádné námitky, abyste můj ohlas zveřejnili. Děkuji mnohokrát za tento produkt.

Božislav Krpelík, Karviná

Známý pěl ódy na Schindeleho minerály a tak jsem chtěl na vlastní klouby poznat ten zázrak. Měl pravdu - po týdnu partnerce zmizely bolesti zápěstí (vazoneuróza) a (světe, div se!) upravila se i menstruace. A moje dříve tak bolestivá kolena? - ani o nich nevím. A jako bonus vnímám celkové zlepšení nálady a vitality. Další objednávka je jistá!

Zdeněk Malčík, 52 let, Víceměřice

V listopadu loňského roku jsem dostal od známé vaše minerály. Doporučila mi je, protože jsem trpěl častými a bolestivými záněty kloubů. Bolely mě prsty, ramena, kolena, kotník. Bolesti se stěhovaly z místa na místo. Vyzkoušel jsem léky, masti. Přiznávám, že jsem moc minerálům nevěřil. Začal jsem je ale užívat. K dnešnímu dni je užívám již 4 měsíce. Byl jsem u své revmatoložky na krevních odběrech a byla překvapená, stejně tak i já. Výsledky totiž dopadly dobře, veškeré bolesti a záněty zmizely. Dokonce mi z krabičky začalo záhadně ubývat. Má žena začala mít problémy s kolenem, a když viděla zdravotní zlepšení u mne, začala minerály brát také. Prosím o zveřejnění mého příběhu jako poděkování všem.

Marie Robová, Přerov

Dobrý den, vloni v létě mě začala bolet ruka pod ramenem. Asi po měsíci, kdy jsem měla bolesti i v noci, jsem zašla k lékaři. Absolvovala jsem kolečko - rentgen - léky - rehabilitace - léky. Trvalo to dva měsíce, ale zlepšení nepřicházelo. Kamarádka mi poradila zkusit užívat Schindeleho minerály. Zprvu jsem to odmítala a nedůvěřovala jsem. Ale nakonec jsem si je objednala a užívám. Po 1 měsíci mě ruka bolela snad ještě více, ale pokračovala jsem dále. Nyní po třech měsících je bolest pryč, celou zimu jsem neonemocněla a mám i více energie. Ve svém okolí to všem doporučuji, někdo věří, někdo ne. Nevím, ale mně minerály pomohly.

Dagmar Vošahlíková, Dobříš

Chodíme pravidelně venčit psy a jako správné ženské semeleme ledacos. Hlavně v našem věku (je nám kolem 70) řešíme bolesti a jak na ně. Jedna z nás uvedla, že užívá Schindeleho minerály, a protože jsem byla zvědavá, hned jsem si je objednala. Prvních 14 dní mi bylo opravdu zle, měla jsem problémy s chůzí, vyprazdňováním, únava. Pak ovšem nastala rychlá změna k lepšímu a já mám i dobré laboratorní testy zbývající ledviny. Můj dobře rostlý jezevčík užívá minerály se mnou a je ve velmi dobré kondici. Užívám minerály už druhým rokem a myslím, že už nikdy nepřestanu.

Ivana Chlubnová, Trnové Pole

Dobrý den, je mi 47 let a mám po dvou operacích páteře. Trpím stálými bolestmi, tudíž beru spoustu léků. Vyzkoušela jsem i mnoho „zaručených prostředků", neboť se mi ke všemu přidaly tenisové lokty, artróza kolenou, po celkové hysterektomii návaly, nespavost, deprese, zácpa. Náhodou jsem si přečetla o Schindeleho minerálech a rozhodla jsem se, že je vyzkouším. Musím vám říct, že jsem tomu po svých zkušenostech moc nevěřila. Ale už po 3 týdnech užívání jsem mohla ubrat léky na bolest, což bylo před tím nemyslitelné. Po měsíci jsem si uvědomila, že už mě nebolí tolik lokty a kolena, upravilo se mi zažívání a je mi celkově mnohem lépe! Děkuji za váš produkt, už si ho objednal syn, matka a několik známých.

Jana Smékalová, Bedihošť

Po přečtení několika kladných článků o vašich minerálech jsem si loni v létě objednala 2 plechovky, abych na sobě vyzkoušela jejich účinky. Mám zvýšený cholesterol a trápila mě bolest ramene a kyčelního kloubu. Po třech měsících užívání minerálů bolest ramene ustoupila, kyčel se rovněž zklidnila, a po kontrole u lékařky mi snížila dávku léku na cholesterol na polovinu. Minerály jsem tedy nasadila i manželovi, který má vysoký krevní tlak a rovněž mohu říci, že se cítí lépe. Objednávám další 4 plechovky minerálů a děkuji.

Marie Litavská, Hranice

Na doporučení rodinného známého, který pravidelně užívá Schindeleho minerály již skoro rok na bolesti zad, jsem si je u vás zakoupila na vyzkoušení za stejným účelem. Minerály užívám od listopadu 2013 a jejich účinky jsou znatelné. Nejen že mě přestaly bolet záda, ale upravila se mi stolice a lépe spím. Na základě lékařského vyšetření se také zjistilo, že jsem měla nízké hodnoty draslíku v těle, na což jsem užívala prášky. Minerály mi pomohly upravit tyto hodnoty, a na doporučení lékaře jsem prášky přestala brát úplně. S minerály jsem spokojená a hodlám je užívat i nadále.

Blanka Riecká, Krakovany

Užívám denně 1 odměrku Schindeleho minerálů a mohu potvrdit. Na artrózu nepotřebuji léky, dříve jsem musela každý den brát prášky na bolest. Bolest zad ustoupila, rostou mi vlasy a houstnou, nehty také. Jako největší zlepšení považuji tu artrózu, že jsem bez bolestí a také, že se mi upravilo trávení, dříve to byly věčné průjmy, dnes je to v pořádku. Jsem vitálnější, vydržím větší zátěž. Užívám třetí měsíc a jsme spokojená, preventivní prohlídka ukázala, že jsem v pořádku. Budu užívat i nadále, děkuji.

Jindřiška a Zdeněk Vinterovi, Bruntál

S manželem jsme si objednali, a také využívali každý jednu plechovku těchto skvělých minerálů. Z počátku jsme účinkům nevěřili, ovšem čas dal za pravdu všem doporučením. Zpozorovali jsme, že manželovi přestaly padat vlasy, zbývající se zpevnily a objevují se některé černé. Mně samotné při mytí nevypadne ani vlásek. Hodnoty cukru jsme měli oba sice jen lehce nad normál, nyní jsou naprosto normální, aniž bychom drželi dietu. Kloubní potíže - trpěla jsem bolestmi ramene, ty se zlepšily natolik, že je lehce pociťuji jen při změně počasí. Dále jsem zpozorovala, že mi přestaly otékat nohy, těmito potížemi jsem trpěla více než deset let. Rozhodli jsme se, že budeme minerály užívat nadále a současně objednáváme další dávku.

Anna Večerníková, Tachov

Zdravíme vás ze západních Čech. Moje maminka má 84 let. Je velkou čtenářkou. V časopise našla nabídku na minerály. Zatelefonovala jsem pro 2 plechovky a začaly jsme je obě brát. Oběma se nám změnil život. Maminka začala mít zájem o to, co se kolem ní děje. Dřív byla slabá, ruce se jí třásly a bolely ji konečky prstů. Za čas užívání třes přestal a bolesti v konečcích prstů také. Bolely ji nohy a brněly. Bolest a brnění přestaly. Začala pravidelně chodit na záchod. Vyhodila 1 prášek na vysoký tlak, ten se jí upravil (lékařka o tom ví). Celkově se jí zlepšila pokožka i nehty na nohou. Mně je 65 let. Bývala jsem dost unavená, bolelo mě pravé rameno tak, že jsem se budila v noci bolestí. Díky vašim minerálům jsem se všeho zbavila, mám chuť do práce a nedám na minerály dopustit.

Eva Lorencová, 74 let, Hradec Králové

Pracovala jsem jako zdravotní sestra a v roce 2003 jsem odcházela do důchodu. Trochu mě pobolívalo břicho, tak jsem si na rozloučenou nechala udělat vyšetření. Našli mi v levé ledvině nádor 8 cm velký. Při propuštění po operaci mi pan doktor řekl, že bych se mohla dožít i rok života. Celý rok jsem vůbec nežila, jen jsem čekala na svůj konec. Pak jsem v časopise našla vaše minerály a nějak jsem se toho chytla jako nějaké naděje. Dnes je to 9 let od operace a stále si nechávám posílat minerály. S manželem jsme si koupili zahrádku, ¾ roku na ní žijeme a jsme tam šťastni. Můžete to i použít, je to do poslední řádky pravda

František Nešpor, Třešť

Vážení, minerály opravdu působí, jak popisují mnozí jiní, co je užívají. Po 3 měsících došlo u mě ke zlepšení: kyčle, kolena, tlak, prostata. U manželky krční páteř, klouby, tlak. Objednávám 12 plechovek mletých minerálů.

další ohlasy našich zákazníků »

 

Trpíte revmatickým onemocněním, jako je artróza, revmatoidní artritida, dna, osteoartritida nebo spondylóza?

Lékařsko-epidemiologické studie ukázaly, že Vám může pomoci přírodní produkt vulkanického původu Schindeleho minerály.

Účinky Schindeleho minerálů potvrzeny nezávislou univerzitní studií.

 

• Doporučujeme produkty

schindeleho-mineraly.cz
 

Všechna práva vyhrazena © publikuje firma Kamenné zdraví s.r.o. a vytvořila společnost PROFI IMAGE s.r.o.